Двом телеканалам через відсутність мовлення призначено позапланові перевірки

24.01.2017

Національна рада під час засідання 24 січня серед іншого розглянула результати моніторингів двох ліцензіатів та призначила їм позапланові перевірки.

31 серпня Національна рада визнала порушення супутниковим телеканалом ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ, частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки він не здійснював мовлення. До ліцензіата було застосовано санкцію «стягнення штрафу».

Позапланова перевірка місцевої компанії ТОВ «СКІФ-2», м. Костянтинівка Донецької обл., що мовить у багатоканальній телемережі МХ-5, виявила відсутність мовлення ліцензіата. Тому регуляторний орган визнав порушення законодавства компанією і взяв до відома наявність порушень.

Водночас обох мовників було зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. Моніторинги засвідчили, що компанії не відновили мовлення, а отже, не усунули порушення.

Для з’ясування усіх обставин щодо дотримання ліцензіатами зазначених вимог законодавства, Національна рада ухвалила рішення призначити цим мовникам позапланові перевірки.