Дві компанії стали суб’єктами інформаційної діяльності

22.12.2021

Ознайомившись на засіданні 22 грудня із заявами ТОВ «Медіа холдинг Україна», м. Київ, і ГО «Медіа-Центр «Третя столиця», м. Рівне (позивні «Радіо RESPECT»), члени Національної ради ухвалили рішення про їх державну реєстрацію як суб’єктів інформаційної діяльності.

Товариство «Медіа холдинг Україна» свою діяльність зосередило на сфері телебачення і радіомовлення з конкретизацією – інформаційне агентство. Воно займається збиранням, обробкою, творенням, зберіганням та підготовкою інформації до поширення. Окрім того, виробляє і розповсюджує власну продукцію з метою отримання прибутку.

Власником цієї компанії і її директором вказаний Вадим Чорний.

Громадська телерадіоорганізація «Медіа-Центр «Третя столиця» згідно з наданими регуляторові документами є студією-виробником із Рівного.

Ця компанія окреслила своїми програмними цілями розвиток телерадіомовлення, а також власного телерадіовиробництва.

Наприкінці листопада цього року «Радіо RESPECT» було визнано переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частот 92,3 МГц у м. Острозі і 89,6 МГц у м. Радивилові Рівненської області.

Генеральним директором цієї телерадіоорганізації є Наталія Демедюк. До складу її засновників входять 6 осіб.

Свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка ці дві компанії отримають після сплати реєстраційного збору, як того вимагає закон.