Дві компанії отримали ліцензії провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV

12.12.2012

Національна рада на засіданні 11 грудня цього року, розглянувши відповідні заяви, а також керуючись Законами України «Про телебачення і радіомовлення», «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженим рішенням Національної ради від 28.12.2011 № 2979, і офіційними даними Державної служби статистики станом на 01.01.2012 (чисельність населення України), ухвалила рішення про надання двом компаніям ліцензій провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV. Зокрема, це такі компанії:

товариство з обмеженою відповідальністю «Консолідована телевізійна мережа», м. Київ: максимальна кількість каналів (ресурс) багатоканальної телемережі з використанням технології IPTV, яка використовується для ретрансляції визначених 98 програм, – 95 каналів, кількість вітчизняних програм – 72; територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі – Голосіївський та Деснянський райони м. Києва;

дочірнє підприємство «БКС – СИВАШ», м. Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим: максимальна кількість каналів (ресурс) багатоканальної телемережі з використанням технології ІРТV, яка використовується для ретрансляції визначених 79 програм, – 76 каналів, кількість вітчизняних програм – 64; територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі – м. Красноперекопськ, АРК.

Термін дії ліцензій – 10 років.


Також ці компанії зобов’язано забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги окремим пакетом і включити програми УПП до всіх пакетів програм.

Стосовно інших двох компаній, які подавали заяви на ліцензування з використанням технології IPTV, а саме: ТОВ „ДНІПРО.ТВ”, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської обл. та ТОВ «ДОН АПЕКС», м. Донецьк, позитивних рішень ухвалено не було. За даними моніторингів, які раніше були здійснені представниками Національної ради, виявлені факти надання послуг цими компаніями без відповідних ліцензій.