Два місцеві радіомовники отримали попередження регулятора

13.09.2018

Попередження винесено смілянській компанії комунальної власності, яка не переоформила вчасно ліцензійні документи. Законодавчі вимоги регламентують, що ліцензіати у зв’язку із зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) зобов’язані зробити це упродовж 30 робочих днів від настання відповідних підстав. Ще один  міськрайонний мовник  із Золочіва отримав попередження, бо перестав виходити в ефір.

Так, Національна рада застосувала санкцію «оголошення попередження» Редакції смілянського міськрайонного радіо, м. Сміла Черкаської обл. Перевіркою зафіксовано, що ліцензіат не подав вчасно заяви про переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною відомостей про склад керівних органів. Це є порушенням частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». У компанії змінився директор ще 18 серпня  2017 року.

До КП «Редакція районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області», м. Золочів Львівської обл. санкцію «оголошення попередження» застосовано через відсутність мовлення, цей факт було підтверджено моніторингом і перевіркою.

Радіомовники повинні усунути виявлені порушення чинного законодавства упродовж місяця, в іншому разі регулятор може вжити подальші заходи впливу, що передбачені Законом України «Про телебачення і радіомовлення».