Дозволи на тимчасове мовлення отримали «телекомпанія ОРБІТА» і «8 КАНАЛ», ще низці мовників дозволи перевидано на наступний рік

08.12.2021

Національна рада на засіданні 8 грудня задовольнила низку клопотань ліцензіатів стосовно перевидачі їм дозволів на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, оскільки термін дії попередніх завершується. Крім того, нові дозволи отримали ТОВ «Телевізійна компанія «Орбіта» (логотип «телекомпанія ОРБІТА»), м. Покровськ Донецької обл., і ТОВ «Арс магна продакшн» (логотип «8 КАНАЛ», «8 CHANNEL»), м. Київ.

Програми «телекомпанія Орбіта» відтепер транслюватимуться на 47 ТВК у м. Краматорську Донецької області.

Телеканал «8 КАНАЛ» згідно з виданим дозволом мовитиме на 26 ТВК у м. Лисичанську і 47 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району Луганської області.

Дозволи на тимчасове мовлення цим двом телекомпаніям видано терміном на 1 рік.

Розглянувши заяви ще трьох телерадіоорганізацій, Національна рада продовжила їм дозволи на тимчасове мовлення ще на рік.

Отже, передачі АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (позивні «Радіо «Культура») далі транслюватимуться на частоті 91,3 МГц у м. Краматорську Донецької області.

ТОВ «ТРК «Радіо-ера» (позивні «РАДІО НВ») далі виходитиме в ефір на 103,6 МГц у с. Бахмутівці Щастинського району Луганської області.

Також продовжено дозвіл на тимчасове мовлення ТОВ «ТРК «Донбас Онлайн» (логотип «Донбас Онлайн»), м. Сєвєродонецьк Луганської області. Передачі цього телеканалу далі можна буде дивитися у цифровому стандарті DVB-T/Т2 у чотирьох містах Донецької області, а саме: у Волновасі на 5 ТВК, у Гірнику – на 35 ТВК, у Краматорську – на 8 ТВК і у Маріуполі – на 5 ТВК.

У Луганській області телеканал «Донбас Онлайн» транслюватиметься на 21 ТВК у с. Бахмутівці Щастинського району, на 21 ТВК – у смт Комишувасі Сєвєродонецького району, на 12 ТВК – у с. Підгорівці Старобільського району і на 5 ТВК – у с-щі Широкому Щастинського району.

Усі телерадіокомпанії зможуть транслювати свої програми на території проведення операції Об’єднаних сил і на межі з тимчасово окупованими територіями України.