Донецька ОДТРК відновила мовлення на 30 ТВК

10.09.2015

9 вересня у Волновасі на 30 телевізійному каналі запрацював телевізійний передавач потужністю 200 Вт для трансляції програм Донецької обласної державної телерадіокомпанії.

Працівники Концерну РРТ на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення з відновлення мовлення на cході України, що створена при Міністерстві інформаційної політики України, встановили передавач, який був переданий Литовською Республікою для потреб забезпечення ефіру українських телекомпаній.

Відтепер мешканці міста Волновахи та прилеглих районів замість програм «Life News» матимуть доступ до програм державного мовника.

Для прийому цього мовника та ще чотирьох українських телеканалів місцевому населенню необхідно налаштувати приймальні антени в бік телевежі у Волновасі.

Як відомо, на порушення міжнародного та вітчизняного законодавства, на частотах, виділених для України, терористи так званої ДНР увімкнули російські канали. Так, на 30 ТВК виходив в ефір одіозний російський телеканал «Life News». При цьому сигнал розповсюджувався і на частину території, яка підконтрольна Україні.