До уваги медійників – проєкт обміну контентом – Media Change Ukraine

25.03.2020

У час, коли через пандемію критично обмежена можливість як створення, так і купівлі контенту, щоб забезпечити українські телевізійні компанії якісними програмами і передачами, передовсім пізнавальними і позитивними за змістом, пропонується ідея  створення Бази даних контенту, до якої може отримати доступ будь-яка телекомпанія України.

 Ідею розробив та курує член Національної ради Максим Онопрієнко – і з питань щодо участі в проєкті звертатися до нього. Що потрібно для початку – це зайти на сайт, зареєструватися, отримати доступ до каталогу контенту, обрати те, що потрібно для ефіру і відправити заявку. Після цього менеджер сайту забезпечить контакт із представниками тієї телекомпанії, що володіє медіапродуктом. Наповнення Бази даних здійснюватимуть самі компанії. До проєкту вже долучилися телеканали «TV5» із Запоріжжя,  «Вітер» із  Кропивницького, «Місто» та «ТV7+» із  Хмельницького,  «МТВ» з Маріуполя, «34 телеканал» із Дніпра, «Центральний  телеканал» з Полтави. Перемовини тривають далі, і всі охочі можуть долучитися до цього проєкту. Умови участі в ньому дуже прості: реєструючись, регламентується право на використання контенту, БЕЗ ОПЛАТИ, без передачі третім особам, без використання в мережі «Інтернет» – лише засобами, передбаченими ліцензіями Національної ради, на період чинного, встановленого центральними органами влади, терміну карантину чи надзвичайної ситуації/стану. Наразі обмін контентом пропонується реалізувати найпростішим і найоперативнішим методом. База ще тільки починає наповнюватися, і система  реєстрації буде удосконалюватися, щоби бути максимально зручною для користувачів. Закликаємо журналістів і працівників ЗМІ, очільників телерадіокомпаній, профільних онлайн-медіа долучитися до Media Change Ukraine та максимально поширити інформацію про проєкт! Зареєструватися на сайті можна вже сьогодні.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmaks.onoprienko%2Fvideos%2F3502793929736661%2F&show_text=0&width=560