До уваги керівників телерадіоорганізацій цифрового телевізійного мовлення! Необхідно пришвидшити поширення програм у цифровому мультиплексі МХ-1 в Одеській області

07.02.2020

31 січня 2020 року ТОВ «Зеонбуд» повідомив Національну раду про готовність до введення в експлуатацію додаткових передавальних засобів мовлення першого загальнонаціонального мультиплексу МХ-1 в Одеській області відповідно до ліцензії НР № 00016-п від 09.12.2010.

Передавачі встановлені у населених пунктах: Балта, Болград, Велика Михайлівка, Кілія (Ліски), Кодима, Петрівськ Тарутиського району, Рені.

Утім, ще з жовтня минулого року триває процес підписання угод між провайдером програмної послуги ТОВ «Зеонбуд» і мовниками мультиплексу МХ-1, і, доки їх не підписано, провайдер не має правових підстав запустити мовлення на додаткових передавачах.

Ще раз звертаємося до телеканалів «ІНТЕР» (ПрАТ «Телеканал «Інтер», м. Київ), «Україна» (ТОВ ТРК «Україна», м. Маріуполь), «1+1» (ТОВ «ТРК «Студія «1+1», м. Київ), «НТН» (ТОВ «Телестудія «Служба інформації»,  м. Київ), «К1» (ТОВ «ТРО «Мульті Медіа Сервіс»,  м. Київ), «UA: ПЕРШИЙ» (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», м. Київ), «ICTV» (ТОВ «Міжнародна комерційна  ТРК «ICTV», м. Київ), «Ентер-фільм» (ТОВ «ТРК «Кіно ТВ», м. Київ) стосовно швидшого вирішення процедурних питань щодо укладання угод із ТОВ «Зеонбуд».

Наголошуємо, що запуск додаткових каналів цифрового телевізійного мовлення в мережі МХ-1 в Одеській області дасть змогу забезпечити вітчизняним мовленням населення, що проживає на територіях із недостатнім цифровим покриттям, а також у прикордонних районах області, які межують із Придністровським регіоном Республіки Молдова, звідки транслюються програми держави-агресора.