До уваги керівників телерадіоорганізацій!

01.02.2012

До Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення звернувся Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого з проханням посприяти у висвітленні перебігу ІІІ Міжнародного фестивалю театральних шкіл «Натхнення», що триватиме в Києві з 26 березня по 2 квітня 2012 року.

У фестивалі братимуть участь театральні школи України, Болгарії, Вірменії, Іраку, Китаю, Мексики, Молдови, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Угорщини. У програмі фестивалю, крім показу студентських робіт, заплановано конференції та майстер-класи провідних фахівців театральних шкіл світу. Такі мистецькі акції, покликані пропагувати українську культуру, поглиблювати естетичні вподобання молоді, розширювати міжнародні зв’язки, заслуговують на широке інформаційне висвітлення.

Просимо розглянути цю соціально-важливу ініціативу та, за можливості, надати інформаційну підтримку фестивалю «Натхнення».

За докладною інформацією потрібно звертатися до координатора проекту Олександра Пахарчука – помічника ректора КНУ театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, тел. 272-10-32, karpenko-kary@ukr.net.