До уваги керівників телерадіоорганізацій

19.09.2011

22 червня – День пам’яті

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нагадує керівникам телерадіоорганізацій, що 20 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила Постанову про введення 22 червня всеукраїнської хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Кабінету Міністрів доручено забезпечувати 22 червня кожного року приспущення державних прапорів із чорними стрічками на будинках органів влади, державних підприємствах і установах, закордонних дипломатичних відомствах України.

22 червня о 10.00 на хвилину мовчання мають зупиняти роботу органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва). На хвилину мовчання має зупинятися рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

22 червня кожного року має обмежуватися трансляція розважальних програм, а о 10.00 на хвилину мовчання повинна перериватися трансляція радіо- і телепередач.

У зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Постанови № 8539 Національна рада рекомендує також при плануванні програм і передач на цей день керуватися Правилами ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затвердженими Національною радою 11 червня 2008 року рішенням № 1101.