До уваги громадських організацій, які висувають своїх кандидатів для участі в конференціях із обрання членів Наглядової ради НСТУ!

24.03.2020

Через заходи для запобігання поширенню вірусної інфекції COVID-19, які запроваджені в країні, Національна рада змушена перенести дати проведення конференцій для обрання членів Наглядової ради Суспільного мовника у сферах місцевого самоврядування, фізичного виховання та спорту, журналістики на пізніший термін.

Відповідно до календарних планів, ухвалених рішенням Національної ради від 30.01.2020 № 82, конференції з обрання членів Наглядової ради НСТУ мали відбутися у термін з 6 по 15 квітня 2020 року. Прийом заяв від кандидатів тривав з 16 по 22 березня, однак наразі не всі організації подали заяви до визначеної дати. Всі документи, які вже надійшли, оприлюднені на вебсайті регулятора.

Зважаючи на той факт, що нині більшість людей обмежені в пересуванні,  заяви на участь у конференціях прийматимуться упродовж кількох днів після закінчення карантину, про що громадські об’єднання та асоціації будуть повідомлені додатково. Національна рада на своєму засіданні ухвалить рішення про внесення змін у календарні плани конференцій та визначить інші дати їх проведення.