До участі в конференції з обрання члена наглядової ради Суспільного мовника у сфері фізичного виховання та спорту допущено дев’ять ГО

25.02.2021

Члени Національної ради на засіданні 25 лютого розглянули протоколи Громадської комісії, яка здійснювала оцінку документів громадських об’єднань та асоціацій сфери фізичного виховання та спорту, що були подані для участі в обранні члена наглядового органу Національної суспільної телерадіокомпанії України, і ухвалили рішення, що всі вони можуть бути допущені до участі в конференції.

Нагадаємо, що обрання членів Наглядової ради НСТУ від громадськості відбуваються на конференціях.

Заяви від громадських об’єднань та асоціацій у зазначеній суспільній сфері регулятор приймав із 18 січня по 1 лютого цього року. Загалом заяви подали 9 громадських об’єднань. Громадська комісія визначила, що всі вони відповідають законодавчим вимогам та рекомендувала Національній раді всіх допустити до участі в конференції.

Таким чином, в обранні члена наглядової ради НСТУ від сфери фізичного виховання та спорту братимуть участь такі громадські об’єднання та асоціації:

  • Громадська організація «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл».
  • Громадська організація «Міський спортивний клуб «КМ Раннінг клаб».
  • Громадська організація «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс»».
  • Громадська організація «Федерація футзалу м. Суми».
  • Громадська спілка «Асоціація спортивних організацій».
  • Громадська організація «Клуб спортивного карате «Юніон».
  • Громадська організація «Бігова Україна».
  • Громадська організація «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій».
  • Всеукраїнська громадська організація «Українське реєстрове козацтво» (УРК).

Далі допущені до участі у конференції  громадські об’єднання і асоціації мають подати документи щодо самих кандидатур. Ця інформація буде оприлюднена на сайті.

Відповідно до Календарного плану, затвердженого рішенням Національної ради від 10.12.2020 № 1573, конференція має відбутися в термін із 23 по 26 березня цього року.

На засіданні 12 лютого Національна рада затвердила оновлений склад наглядового органу НСТУ, згодом було обрано голову Наглядової ради, нею стала Світлана Остапа, і секретаря – Вадим Міський. Заступником голови Наглядової ради залишився Олександр Павліченко, що був обраний за попереднього складу Наглядової ради НСТУ.