До телеканалу «ТВі» застосовано штрафну санкцію

20.08.2015

У зв’язку з невиконанням рішення Національної ради на телерадіокомпанію «ТелеРадіоСвіт» (логотип «ТВі», ефірне мовлення) накладено штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору, нарахованого за видачу ліцензії. Таке рішення ухвалено регулятором 20 серпня.

9 квітня цього року ТОВ «Телерадіокомпанія «ТелеРадіоСвіт» було оголошено попередження, оскільки перевірка діяльності засвідчила, що мовлення на частотах у м. Вижниці Чернівецької області та у с. Верхньому Ясенові Івано-Франківської області не ведеться. Ліцензіата було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проведений у липні моніторинг програмного наповнення телерадіокомпанії підтвердив, що «ТВі» мовлення не відновив, що є порушенням вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частинипершої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення. Це свідчить про неусунення порушень після оголошення попередження і є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу». Тому Національна рада наклала на телерадіокомпанію «ТелеРадіоСвіт» штраф, сума якого становитиме 3045,00 грн.