До регулятора не надійшло повідомлення про початок мовлення, за це компанія «Україна-інформ» отримала попередження

12.08.2021

Кабельний мовник ТОВ «Україна-інформ» (логотип «УНТ-ІНФОРМ»), м. Київ, що отримав ліцензію Національної ради 24 лютого 2020 року, мав розпочати мовлення упродовж року і повідомити про це регулятора. Однак до Національної ради така інформація не надійшла. За результатами планової перевірки було складено акт, в якому зафіксовано це порушення, і на засіданні 12 серпня мовнику оголошено попередження.

Відповідно до частини першої статті 43 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» компанія має право розпочати мовлення протягом року із дня набрання ліцензією чинності. Про початок мовлення вона зобов’язана у десятиденний термін повідомити Національну раду.

Директор компанії в акті перевірки зазначив, що листа з повідомленням про початок мовлення він особисто вкинув у скриньку Національної ради, але такого листа відповідними службами Національної ради зареєстровано не було.

Отже, керуючись законодавчими нормами, члени Національної ради оголосили «УНТ-ІНФОРМ» попередження і вказали на неприпустимість порушень чинного законодавства надалі.