До редакції Бородянського районного радіомовлення через відсутність мовлення застосовано санкцію

03.11.2017

Національна рада оголосила попередження редакції Бородянського районного радіомовлення, смт Бородянка Київської обл. у зв’язку з відсутністю проводового мовлення. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання регуляторного органу 2 листопада 2017 року.

 Уповноважений представник Національної ради 12.10.2017 мав здійснити планову перевірку редакції Бородянського районного радіомовлення, смт Бородянка Київської обл., але цього зробити не вдалося, оскільки за вказаною в ліцензії адресою ліцензіата не виявлено, з жодною особою, яка має стосунок до діяльності мовника зв’язатися не вдалося. Відповідно було складено Акт щодо неможливості здійснення планової перевірки телерадіоорганізації.

Крім того, моніторинг від 09.10.2017 зафіксував відсутність проводового мовлення редакції Бородянського районного радіомовлення, за програмною концепцією 1 год. 27 хв./тиждень, позивні: «Говорить Бородянка», що є порушенням вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Разом з тим голова Бородянської районної ради Єрко Г.М. повідомив у листі до Національної ради, що редакція Бородянського районного радіомовлення не провадить діяльності з 31.12.2012.

Зважаючи на всі обставини, Національна рада визнала порушення компанією частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 4.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок та оголосила їй попередження. З огляду на те, що мовлення не ведеться майже п’ять років, представник регулятора звернеться до райради з пропозицією про анулювання ліцензії.