До провайдера програмної послуги ФОП Маркелова застосовано дві санкції – оголошення попередження і штраф

21.09.2017

Рішенням Національної ради 21 вересня до провайдера ФОП Маркелова О.М., с. Водяне Донецької області, за результатами позапланової перевірки застосовано дві санкції – оголошення попередження і штраф у розмірі 25% суми ліцензійного збору.

Позаплановою перевіркою, проведеною 3 серпня цього року, встановлено порушення ліцензіатом частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки порушено загальну концепцію добору програм для ретрансляції. Зокрема, не ретранслюються 22 програми, передбачені ліцензією, ретранслюються 13 програм, що не передбачені ліцензією. Крім того, порушено частину другу статті 42 цього Закону, оскільки ретранслюється 1 іноземна програма («ФЕНИКС+КИНО»), щодо якої Національною радою ухвалено рішення, що її зміст не відповідає вимогам законодавства України і яка не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, а також 6 іноземних програм, які не входять до зазначеного Переліку.

Ретрансляція іноземної програми «ФЕНИКС+КИНО» є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу» згідно з частиною восьмою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Таким чином, за вказані порушення підприємцю оголошено попередження і на нього накладено штраф на суму 6 315,00 грн.

Ліцензіата зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Ілюстрація із сайту zn.ua