До переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, внесено зміни

20.05.2021

Рішенням регуляторного органу 20 травня до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території нашої країни не обмежується відповідно до частини 1 статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», внесено зміни. Зокрема, змінено назву іноземної програми з «FC DINAMO KYIV TV» (формат – HD, SD) на «FC DYNAMO KYIV TV».

До Національної ради надійшло клопотання від ТОВ «Поверхность – інвест», м. Київ, з проханням змінити (уточнити) назву іноземного телеканалу «FC DINAMO KYIV TV» (країна юрисдикції – Латвійська Республіка), який рішенням регуляторного органу № 357 було включено до Переліку 25 березня цього року.

У копії наданого товариством листа від компанії SIA «FC DYNAMO KYIV TV» (ТОВ «FC DYNAMO KYIV TV») йдеться про те, що 15 квітня 2021 року у Національній раді електронних засобів масової інформації Латвійської Республіки здійснено перереєстрацію Дозволу на мовлення № АА-147/1 у зв’язку зі зміною (уточненням) назви програми з «FC DINAMO KYIV TV» на «FC DYNAMO KYIV TV» з тими самими стандартами технічної якості.

Члени Національної ради задовольнили це звернення.