До Наглядової ради НСТУ від ГО у сфері забезпечення прав національних меншин обрано Дмитра Ананьєва

26.01.2021

26 січня на конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері забезпечення прав національних меншин до Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Дмитра Ананьєва. Він набрав найбільшу кількість балів серед усіх кандидатів – 38. Конференція відбулася за підтримки проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні».

“Обрання членів Наглядової ради є одним із обов’язків Національної ради, – нагадала членкиня Національної ради Тетяна Руденко, вітаючи учасників конференції. – Регуляторний орган дуже активно стежить за розвитком суспільного мовлення. Національна рада зі свого боку зробила чимало для становлення суспільного мовника в країні і радо вітає зміни й розвиток Національної суспільної телерадіокомпанії України, започатковані понад 5 років тому”.

Учасників конференції також привітали голова попереднього складу Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, секретар Наглядової ради Вадим Міський і членкиня Наглядової ради, обрана від сфери захисту прав національних меншин 5 років тому Дар’я Карякіна. 

Тетяна Руденко повідомила, що під час прийому заявних документів від сфери забезпечення прав національних меншин до Національної ради надійшло 17 заяв. До участі у конференції було допущено 12 громадських об’єднань. Одна організація не подала кандидатури, а тому відповідно до частини третьої пункту 3  розділу VІ Порядку проведення конференцій вона не братиме участі у конференції. Отже, у конференції мають право брати участь 11 громадських об’єднань.

Після представлення кандидатами своїх програм майбутнього члена Наглядової ради представники громадських об’єднань обирали шляхом таємного рейтингового голосування.

Кандидатуру Дмитра Ананьєва висунула ГО «Рада національних спільнот України», також його підтримали ще 6 громадських об’єднань. Він є радником голови з питань роботи зі ЗМІ та  PR ГО «Рада національних спільнот України».

Наступна конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері захисту прав осіб з особливими потребами відбудеться 1 лютого. За перебігом конференцій з обрання членів Наглядової ради НСТУ можна стежити на Youtube-каналі Національної ради.

Нагадаємо, вчора, 25 січня, членом Наглядової ради суспільного мовника  від сфери освіти і науки було обрано Галину Титиш.

Також до 1 лютого триває прийом заяв від громадських організацій для участі в конференції з обрання члена Наглядової ради у сфері фізичного виховання та спорту.