Держкіно оприлюднило список фільмів і серіалів, прокатні посвідчення яких анульовано

05.06.2015

ДО ЦЬОГО ПЕРЕЛІКУ ПОТРАПИЛО 162 НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ, ВИРОБЛЕНОЇ ФІЗИЧНИМИ ЧИ ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА ПІСЛЯ 1 СІЧНЯ 2014 РОКУ.

Державне агентство України з питань кіно опублікувало перелік російських фільмів і серіалів, прокатні посвідчення на розповсюдження і демонстрування яких анульовано 4 червня відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».


До цього переліку потрапило 162 найменування продукції, виробленої фізичними чи юридичними особами держави-агресора після 1 січня 2014 року.


Ознайомитися зі списком заборонених фільмів і серіалів можна на сайті Держкіно.

Нагадаємо, що відповідно до зазначеного закону також під заборону розповсюдження і демонстрування потрапляють фільми і серіали, які популяризують або пропагують органи держави-агресора або їхні окремі дії, що створюють позитивний імідж працівників держави-агресора чи працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України, вироблені після 1 серпня 1991 року.