Делегація Національної ради бере участь в експертній тренінговій програмі для топ-менеджерів, що проходить у Сеулі (Південна Корея)

03.06.2015

Голова Національної ради Юрій Артеменко, його перший заступник Ольга Герасим’юк і керівник апарату регуляторного органу Володимир Пащук беруть участь у тренінговій програмі «Технології мовлення наступного покоління», що відбувається  у столиці Південної Кореї  місті Сеулі. Захід проводиться за підтримки корейських Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій і планування майбутнього (MSIP), Національного Агентства з просування IT-технологій (NIPA) та Асоціації з підвищення стандартів радіомовлення (RAPA). Тренінгова програма триває з 31 травня по 6 червня 2015 року.

Під час тренінгу українська делегація ознайомиться з новітніми тенденціями й технологіями мовлення та політикою місцевого регулятора телерадіоінформаційної сфери. Навчальна програма  включає візити до офісів мовників і  регуляторних органів, де на практиці будуть продемонстровані можливості останніх розробок у сфері телекомунікацій та їх регулювання. 

Ще одним завданням візиту є зміцнення міждержавної співпраці та обмін досвідом між регуляторними органами у сфері теле- і радіомовлення.

Українська сторона виступить із презентацією, де буде представлено сучасні досягнення вітчизняної телерадіоінформаційної галузі та принципи регулювання, які діють у нашій країні.

Окрім української та південнокорейської сторони участь у тренінгу беруть експерти з Бразилії, Республіки Бангладеш, Камбоджі, Індонезії, Киргизстану, Монголії, Пакистану, Шрі-Ланки, Тайланду, Тунісу, Узбекистану та В’єтнаму.