Дарунок для полтавських телеглядачів

23.09.2013

У вересні цього року полтавський телеканал «ІРТ» відзначав шестиріччя творчого життя, а жителі міста й населених пунктів у радіусі 40 кілометрів від обласного центру з цікавістю помітили, що в ефірі з’явився новий телеканал «Місто+».

Керівник обох телеканалів Ігор Кужик запевняє, що відтепер його творча команда пропонуватиме полтавському глядачеві сучасні, якісні передачі не тільки інформаційно-рекламного характеру. «Місто+» демонструватиме чимало пізнавальних і просвітницьких програм, популярних серіалів. І найголовніше – новий телеканал від свого початку працює у цифровому форматі.

Шість років у ефірі – це вже і набутий досвід, і однозначна констатація того, що полтавський телеканал «ІРТ» упевнено зайняв свою телевізійну нішу, знайшов свого глядача й став йому справді потрібним, часто незамінним, адже формат, в якому він працює, – формат корисного телебачення – творчий колектив освоював у Полтаві з азів і на зразках уже успішних в Україні проектів цього напряму.

«Місто+», так само як і «ІРТ», працюватиме в ефірі 24 години на добу. Чотири чи п’ять разів на день – випуски новин, денні випуски будуть дещо коротшими і менш насиченими. Основний вечірній випуск – о 19.30. «Постійно триматимемо глядачів і в курсі спортивних подій на Полтавщині. Плануємо закупити багато цікавих програм про подорожі в Україні й далеко за її межами, на релігійну тематику, серіали, мультфільми. Обов’язковостворюватимемо власні проекти – можливо, політичні ток-шоу. Загалом намагатимемося пропонувати те, що подобатиметься нашим глядачам», – говорить Ігор Кужик.

Нині в компанії працюють близько сорока ініціативних і креативних людей. На думку керівника, інакше й не може бути, адже на телебаченні затримуються тільки творчі особистості.