Чотирьом мовникам видано нові дозволи на тимчасове мовлення у містах Донецької області

26.09.2019

На засіданні 26 вересня Національна рада розглянула заяви щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення ліцензіатів  – ТОВ «Сорок дев’ята паралель» (позивні «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие»), м. Київ, ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (позивні «Люкс ФМ»), м. Львів, і ТОВ «Телерадіокомпанія Праймедіа» (позивні «Максимум ФМ»), м. Львів, а також ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (логотип «ICTV»), м. Київ, – та одностайним голосуванням вирішила задовольнити їх. Усім цим компаніям буде видано дозвіл на тимчасове мовлення строком на 1 рік.

Радіостанція «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие» мовитиме у трьох містах Донецької області – у м. Гірнику на 88,2 МГц частоті, у м. Світлодарську на 92,3 МГц частоті та у м. Торецьку на 100,5 МГц частоті.

Ще два радіомовники невдовзі вийдуть в ефірі у м. Гірнику Донецької області – «Люкс ФМ» на частоті 106,8 МГц та «Максимум ФМ» на частоті 107,2 МГц.

Під час ухвалення цих рішень член Національної ради Сергій Костинський зазначив, що саме у місті Гірнику Донецької області в рамках роботи міжвідомчої Комісії, до якої також входить Національна рада, було збудовано найвищу щоглу. Таким чином цими рішеннями регулятор забезпечить із м. Гірника  у напрямку Донецька  трансляцію 19 українських радіостанцій (іншим мовникам такі дозволи були видані раніше).

Телеканал «ICTV» на підставі нового дозволу розпочне трансляцію програм на 29 ТВК у м. Краматорську Донецької області.