Чотирьом компаніям групи «Інтер» призначено перевірки через недотримання квот європейського і національного продукту

13.04.2017

Національна рада на засіданні 13 квітня за результатами моніторингів мовлення загальнонаціональних каналів щодо дотримання квот національного і європейського продукту призначила позапланові перевірки компаніям ПрАТ «Телеканал «Інтер», ТОВ «Телестудія «Служба інформації», ТОВ «ТРК «Музика ТВ» і ТОВ «ТРК «Кіно ТВ», які входять  в  Inter Media Group.

Відповідно до вимог частини четвертої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США та Канади повинні становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва).

Так, моніторингом зафіксовано, що на каналі «Інтер» частка передач європейського виробництва, а також США та Канади, становила 57%; на каналі НТН цей показник також становив 57%, а частка передач українського виробництва – 32%; на каналі «ПІКСЕЛЬ TV» частка передач українського виробництва становила 25%; на каналі «Ентер-фільм» частка передач європейського виробництва, а також США і Канади  становила 37%,  а передач українського виробництва – 22%. 

Перевірки, які будуть проведені фахівцями регуляторного органу, мають встановити, чи підтвердяться результати моніторингів. Після цього Національна рада ухвалить відповідні рішення.