Члени Національної ради зустрілися з керівником груп із впровадження проектів «ВВС Media Action»

28.01.2016

28 січня 2016 року перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк і заступник голови Уляна Фещук обговорили з керівником груп із впровадження проектів «ВВС Media Action» Майклом Рендаллом можливість залучення до грантових програм неурядових медійних організацій в Україні.

Йшлося про те, що уряд Великобританії з метою підтримки економічних реформ і заходів, спрямованих на розвиток ефективного державного управління та підтримки демократичних процесів, відкрив фінансування низки програм для України. Пан Рендалл, який спеціалізується на підготовці та впровадженні проектів, спрямованих на підтримку медійних програм «ВВС Media Action», цікавився, які напрями можуть бути найбільш продуктивними і корисними.

Британському експерту було запропоновано щонайменше три варіанти співпраці з медійною спільнотою України: підтримка розвитку суспільного мовлення і місцевих ЗМІ; реалізація проектів з медіа-грамотності населення; проведення тренінгів для журналістів і співпраця з відповідними факультетами вишів, які зорієнтовані на впровадження сучасних освітніх програм.

Також, на думку членів Національної ради, заслуговує на увагу і питання саморегулювання журналістського середовища.
Було наголошено і на необхідності більшого інформування суспільних організацій про можливості й умови участі в подібних проектах «ВВС Media Action» та інших міжнародних організацій, які надають грантову допомогу.