Члени Національної ради зустрілися з Головою Офісу Ради Європи в Україні

13.07.2016

Голова Національної ради Юрій Артеменко, перший заступник голови Ольга Герасим’юк, заступник голови Уляна Фещук і члени  Національної ради Олександр Ільяшенко й Олег Черниш 12 липня провели зустріч із Головою Офісу Ради Європи в Україні, Представником Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Мортеном Енбергом. 

Метою зустрічі стало глибше знайомство з діяльністю регуляторного органу, його функціями, завданнями та пріоритетами діяльності, оскільки пан Енберг обійняв згадану посаду 1 червня цього року. Юрій Артеменко від імені Національної ради подякував Офісу Ради Європи в Україні за співпрацю і підтримку, яка надається регулятору у сфері медіа в межах Проекту Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу “Свобода медіа в Україні” і Проекту Ради Європи “Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні”. Він зазначив, що спільними зусиллями вже вдалося чимало реалізувати, водночас є потреба змінити або поглибити певні напрями взаємодії.

Сторони висловили спільне розуміння необхідності кращого представлення для широкого загалу особливостей і завдань діяльності Ради Європи і домовилися про подальшу співпрацю.