Члени Національної ради проводять виїзну нараду в Херсонській області

10.06.2016

10 червня голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник голови Уляна Фещук і члени Національної ради Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський проводять виїзну нараду на Херсонщині. Участь у заході також беруть генеральний директор Концерну РРТ Володимир Іщук і генеральний директор ДП «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун.

Під час зустрічі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм  Гордєєвим і ліцензіатами було презентовано проект Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму на 2016 – 2017 роки. У розробці цих пропозицій брали участь представники Міністерства інформаційної політики, УДЦР, Концерну РРТ, Херсонської облдержадміністрації.

Заплановано проведення прес-конференції та участь членів Національної ради у програмах і передачах місцевих мовників – Херсонської філії НТКУ «Скіфія», ТРК «ВТВ Плюс», ТРК «Херсон Плюс».

Юрій Артеменко також зустрінеться зі студентами Херсонського державного університету, де поспілкується з молоддю про сучасний стан і перспективи розвитку національного телерадіопростору України, виклики, які ставить перед регулятором електронних ЗМІ  гібридна війна, поширення ворожої пропаганди, відповідальність професії журналіста за розбудову демократії, утвердження свободи слова та об’єднання країни.