Члени Національної ради перебувають із виїзною нарадою у Дніпропетровській області

08.07.2016

8 липня голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник голови Уляна Фещук і члени регуляторного органу Сергій Костинський і Олег Черниш перебувають у Дніпропетровській області з виїзною нарадою.

Під час візиту відбулася зустріч із головою Дніпропетровської облдержадміністрації Валентином Резніченком, а також ліцензіатами – представниками місцевих телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Обговорено актуальні питання розвитку галузі у Дніпропетровській області, зокрема захисту інформаційного простору, впровадження цифрового мовлення в регіоні й країні в цілому, розкриття структури медіа-власності, мовлення громад, введення квот на україномовний продукт і мову ведення програм і передач на радіо, оновлення законодавчих норм у сфері медіа тощо. Також члени Національної ради на прес-конференції, що відбулася в приміщенні обладміністрації, відповіли на численні запитання журналістів.

Члени регуляторного органу відвідають місцевих мовників – ТРК «Стерх», 34-й телеканал, телекомпанію «Приват ТВ Дніпро», – ознайомляться з їх діяльністю і в прямому ефірі поспілкуються з глядачами про найважливіші питання телерадіоінформаційної сфери.

Увечері делегація відвідає Музей українського живопису.