Члени Національної ради перебували з ознайомчим візитом у Нідерландах

15.04.2015

16 квітня цього року члени Національної ради провели робочу зустріч із колегами з  голландської TelecomsAgency. Це  – спеціально створений структурний підрозділ при Міністерстві економіки Нідерландів, який опікується питаннями медіа. Основними повноваженнями цього органу є розподіл частот і нагляд за їх використанням. 


Нідерландський регулятор наділений спеціальною функцією перевірки належного економічного обґрунтування та доцільності виділення користувачам частот.


Представники TelecomsAgency, які брали участь у зустрічі з головою Національної ради Юрієм Артеменком, його заступником Григорієм Шверком, членами Національної ради  Олександром Ільяшенком, Владиславом Севрюковим і Олегом Чернишем, розповіли про досвід регулювання сфери медіа та практику застосування санкцій.

Так само цікавою для  голландських фахівців була інформація про діяльність українського національного регулятора та виклики, з якими він зіштовхнувся у складний для країни час. Зокрема йшлося про інформаційну війну, яка ведеться проти України російськими пропагандистськими ЗМІ.