Члени Національної ради обговорили співпрацю з китайськими колегами

17.09.2018

ОПУБЛІКОВАНО, 17.09.2018

17 вересня з ознайомчим візитом Національну раду відвідала делегація з Адміністрації Національного радіо і телебачення Китаю. Український регуляторний орган на зустрічі представляли голова Національної ради Юрій Артеменко та члени Національної ради Валентин Коваль і Сергій Костинський.

Представники Адміністрації Національного радіо і телебачення Китаю  прибули до України для участі у виставці міжнародного бізнес-майданчику для фахівців медіа-ринку «Kyiv Media Week», в програмі якого цьогоріч велика увага приділена подіям та гостям із Азії. Для визначення спільних інтересів та обговорення подальшої співпраці у сфері телебачення й кіно китайська делегація завітала й до національного регулятора у сфері електронних ЗМІ.    

Ліу Чаоронг, заступник генерального директора, переконаний, що український майданчик, який об’єднує медіа-виробників з усього світу, стане чудовою платформою для проведення презентації останніх китайських технологій та програм із виготовлення медіа-контенту. За його словами, сьогодні кіноіндустрія Китаю дуже швидко розвивається, тому своїми досягненнями вони хочуть поділитися з Україною та в цілому відкрити їх для всього світу.

Водночас він зауважив, що в плані міжнародної співпраці нині Україна для них важливий і потужний партнер у різних аспектах. Тож, додав Ліу Чаоронг, свою участь у «Kyiv Media Week» вони планують максимально ефективно використати як можливість встановлення  ділових взаємин з українським медіа-ринком.

Голова Національної ради Юрій Артеменко також виявив зацікавлення щодо розвитку двостороннього співробітництва. Зі свого боку він наголосив на необхідності налагодження продуктивної співпраці між Україною та Китаєм, яка б відображалася не лише на документах чи усних домовленостях, а демонструвала чіткі результати. У цьому процесі, додав він, національний регуляторний орган готовий надати всебічну підтримку в межах своїх повноважень.

Водночас Юрій Артеменко висловив сподівання, що участь в українському бізнес-майданчику для виробників медіа-контенту відкриє для представників Адміністрації Національного радіо і телебачення Китаю цікаві та перспективні проекти ко-продукції з Україною.

Найближчими днями китайська делегація також планує зустрітися з фахівцями національної кіно- і телегалузі, щоб краще ознайомитися зі специфікою українського кіновиробництва.