Члени Національної ради обговорили питання співпраці з керівництвом міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

25.07.2016

Голова Національної ради Юрій Артеменко, перший заступник голови Ольга Герасим’юк, заступник голови Уляна Фещук і члени  Національної ради Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський 25 липня провели зустріч із Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишем, його першим заступником Юсуфом Куркчі та заступником Георгієм Тукою.

Під час заходу було обговорено напрями співпраці у сфері захисту національної безпеки держави. Зокрема, йшлося про відновлення мовлення українських телерадіоканалів на території проведення антитерористичної операції. Члени Національної ради повідомили, що українським теле- і радіоканалам постійно видаються тимчасові дозволи на мовлення на зазначеній території за спрощеною процедурою.

Сторони висловили спільне розуміння того, що пріоритетною метою діяльності обох державних органів є турбота про громадян, які проживають на території АТО, їх забезпечення якісною неупередженою інформацією. Домовлено про подальшу співпрацю.