Член Національної ради взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Амет-Хана Султана

26.10.2015

25 жовтня у Парку Вічної Слави м. Києва член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника легендарного кримськотатарського льотчика-випробувача, двічі Героя Радянського Союзу Амет-Хана Султана.

У церемонії,присвяченій 95-ій річниці з дня народження Героя, взяли участь лідери кримських татар: народний депутат України, Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, державні та громадські діячі, кримські переселенці.

За словами члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського, приклад Амет-Хана, який також відомий як член націонольно-визвольного руху кримських татар, є актуальним не тільки для жителів окупованого Криму, а й для всього українського суспільства.

“Маємо боротись за звільнення окупованих територій так, як члени національно-визвольного руху боролись за право повернення кримськотатарського народу на Батьківщину, в Крим, за часів СРСР”, – сказав Сергій Костинський.