Чернівецькому телеканалу «Місто ТБ» оголошено попередження

15.02.2018

Рішенням Національної ради 15 лютого ТОВ «Місто ТБ», м. Чернівці (багатоканальне мовлення в МХ-5, логотип «Місто ТБ»), за результатами позапланової перевірки оголошено попередження.

23 серпня 2017 року регуляторний орган взяв до відома наявність порушення ліцензіатом частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і зобов’язав його упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

24 вересня 2017 року проведено контрольний добовий моніторинг мовлення компанії, за результатами якого зафіксовано ознаки порушення тих самих норм закону, які були підтвердженні позаплановою перевіркою. Зокрема, зафіксовано недотримання умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки збільшено обсяг розважально-музичних передач – за ліцензією – 07 год. 40 хв./добу, фактично – 14 год. 23 хв./добу, зменшено обсяг інформаційно-аналітичних і публіцистичних, науково-просвітницьких, культурно-мистецьких передач та фільмопоказу, немає дитячих передач (за ліцензією – 50 хв./добу).

Таким чином, ТОВ «Місто ТБ» порушило частину сьому статті 27 та частину восьму статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і не усунуло порушення умов ліцензії в установлені Національною радою терміни, що стало підставою для застосування санкції «оголошення попередження».