Чернівецькій компанії дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії

18.03.2021

Члени Національної ради на засіданні 18 березня розглянули звернення ТОВ «Міська телерадіокомпанія «Чернівці», м. Чернівці (багатоканальне мовлення, логотип: стилізована буква «Ч» у крузі), в якому товариство обґрунтовує необхідність тимчасового відступу від умов ліцензії на мовлення, зважаючи на запровадження карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Після ознайомлення із запропонованими ліцензіатом змінами Національна рада визнала їх допустимими і вирішила задовольнити його клопотання.

Компанія просить відступити від умов програмної концепції на мовлення, передбаченої додатком 4 до ліцензії на мовлення НР № 01568-м від 06.12.2019. Зокрема вона планує зменшити частку програм власного виробництва, водночас внісши зміни і у розподіл програмного наповнення.

Регуляторний орган звернув увагу мовника, що після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні він зобов’язаний повернутися до повноцінного мовлення, передбаченого умовами його ліцензії.