Чернівецька ОДТРК відсвяткувала 50-річний ювілей

16.11.2011

Святкування з нагоди 50-річчя початку телевізійного мовлення на Буковині відбувалося в Обласному музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської. Серед гостей були ветерани Чернівецької ОДТРК, нинішнє покоління працівників телерадіокомпанії, представники влади, громадських організацій та журналісти.

Колектив Чернівецької ОДТРК привітав голова облдержадміністрації Михайло Папієв: «Наше телебачення дало путівку в життя не лише людям, а й подіям, пісням, явищам, воно виховало цілу плеяду українських акторів, дикторів, державників, допомагало світові пізнати Буковину, її людей, природу, архітектуру. Тепер телебачення – найкоштовніше буковинське багатство, бо саме воно знає правду про наш край, пам’ятає її, передає з покоління в покоління».

Керівник крайової виконавчої влади подякував телеканалу за плідне інформаційне партнерство та запевнив, що на нинішньому етапі розвитку телерадіоінформаційного простору на регіональному рівні влада ставить перед собою завдання подбати про соціально незахищені верстви населення регіону при переході на цифрове телевізійне мовлення.

Щирі слова вдячності на адресу тих, хто впродовж півстоліття творив телелітопис Буковинського краю висловив голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

У ювілейний день в історії телеканалу «Буковина» розпочалася нова віха – відбувся пробний тестовий вихід в ефір у цифровому форматі. Представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Чернівецькій області Петро Шегда привітав чернівецьких телевізійників із цією неординарною подією і вручив їм Почесну грамоту Національної ради за вагомий внесок у якісне становлення і розвиток регіонального телевізійного мовлення.