Черкаська ОДТРК: у новий сезон – в новому форматі

01.10.2012

З початку осені Черкаська обласна державна телерадіокомпанія запрацювала в оновленому форматі. Зокрема, відкрито три сучасні телестудії. Одна з них – так звана студія-трансформер – поєднує в собі 14 знімальних майданчиків. За лічені хвилини тут можна змінити декорації та світло. Крім того, з’явилася можливість не лише проводити прямі ефіри та знімати різноманітні програми, а й працюватиу форматі ток-шоу.


За невеликий проміжок часу студія перетворилася на майданчик для обговорення суспільно значущих тем і резонансних питань. Її гостями було чимало державних діячів, відомих політиків, народних депутатів.

У рамках ток-шоу «Країна, яка нам потрібна» відбулася зустріч голови Черкаської обласної державної адміністрації, героя України Сергія Тулуба з учасниками олімпійських та параолімпійських ігор, під час якої спортсменам, котрі гідно представили Черкащину й Україну на спортивних змаганнях, було вручено сертифікати на квартири та грошові винагороди.

Кардинально змінилося обличчя «Черкаської служби новин». У новому форматі запрацювало також радіо «Рось-ФМ».


Зміни на обласному телеканалі приємно здивували голову державного комітету голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександра Курдіновича, який наприкінці вересня у рамках робочої поїздки побував на Черкаській обласній державній телерадіокомпанії. Він запевнив, що Черкаська ОДТРК має неабиякий потенціал і, якщо не втрачатиме набраних обертів, то матиме всі шанси вже в новому сезоні стати кращою серед державних телекомпаній України.