Через відсутність супутникового мовлення телеканалу «Гамма» призначено позапланову перевірку

10.06.2016

Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ, у зв’язку з відсутністю супутникового мовлення. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 9 червня.

 Ще 14 квітня  Національна рада застосувала до компанії санкцію «оголошення попередження» у зв’язку з відсутністю мовлення через супутник. Ліцензіата було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Моніторинги телеканалу, здійснені з 25 по 27 травня та 30 травня, зафіксували відсутність супутникового мовлення, що за програмною концепцією має становити 24 години на добу.  Це є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Таким чином, результати моніторингу свідчать про неусунення порушень та невиконання рішення Національної ради, тому регулятор призначив телеканалу «Гамма» позапланову перевірку, за результатами якої регулятор ухвалить відповідне рішення.