Через ознаки порушення івано-франківській “Телерадіокомпанії Карпати Медіа” призначено позапланову перевірку

10.02.2012

На черговому засіданні Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки діяльності ТОВ “Телерадіокомпанія Карпати Медіа”.

За результатами повторного моніторингу програм ТОВ “Телерадіокомпанія Карпати Медіа”, м. Надвірна Івано-Франківської обл., який був проведений 27 грудня 2011 року, виявлено ознаки порушення умов чинної ліцензії та Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

Зокрема, ресурс багатоканальної мережі компанії за ліцензійними документами становить 45 каналів, а ретранслюються лише 29, з них 3 програми – без відповідного дозволу Національної ради. Із зазначених у ліцензії програм не ретранслюється 21, це є ознаками порушення статті 42 “Про телебачення і радіомовлення».

Крім того, компанія не виконала норму статті 35 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” щодо переоформлення ліцензії у зв’язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата.

Слід зазначити, що до компанії “Телерадіокомпанія Карпати Медіа” представником Національної ради в Івано-Франкцівській області попередньо був надісланий припис щодо зафіксованих моніторингом від 18 серпня 2011 року ознак порушень. Проте, як засвідчив повторний моніторинг, порушення не були усунені.