Ця поважна дата засвідчує не лише довгу й успішну діяльність Бориса Івановича Холода, а й беззаперечний авторитет цієї людини в галузі освіти і науки, економіки, телерадіоінформаційної та законотворчої сферах нашої країни!
Більшість людей знають Бориса Холода як успішного науковця, талановитого редактора, інноватора, людину, наділену талантом адміністрування, яка започаткувала перший у Дніпропетровській області вищий навчальний заклад недержавної форми власності – Університет імені Альфреда Нобеля, який має міжнародну акредитацію.
Сьогодні ми хочемо наголосити на, можливо, і не тривалому, але дуже продуктивному відрізку трудової діяльності Бориса Холода – коли він очолював у 2000 – 2004 роках конституційний орган у сфері електронних медіа – Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення. Саме під керівництвом Бориса Холода відбулося інституційне становлення цього державного органу.
Усі, хто працював під керівництвом Бориса Івановича, з гордістю можуть згадувати не лише своє знайомство з цією людиною честі, людиною, яка понад усе цінує професіоналізм, а й про свою причетність до важливих загальнодержавних справ, бо саме на розбудову демократичної держави та захист її інформаційної сфери були спрямовані професійні зусилля Бориса Холода!
Саме тоді, коли Борис Холод очолював Національну раду, було ухвалено перші нормативні положення про ліцензування, про проведення конкурсів на частоти, створено представництво в областях, розроблено перші документи, що регулювали діяльність провайдерів програмної послуги та обмежували безліцензійну діяльність підприємців із надання абонентам доступу до телевізійних програм. Це дало змогу унормувати ринкову діяльність, запровадити правила для всіх суб’єктів індустрії.
З легкої руки Бориса Холода Національна рада стала членом Європейської платформи регуляторних органів (EPRА), до складу якої входять регулятори більшості країн Європи. Нині Національна рада повноправний член цієї поважної організації і активно залучена до вироблення нормативних практик у сфері медіа для всього європейського співтовариства.
За керівництва Бориса Холода регулятор розпочав випуск журналу «Вісник Національної ради», у публікаціях якого відображалася стратегія розвитку галузі, вперше з’явився і сайт Національної ради – на той час це був справжній прорив у інформуванні державного органу про свою діяльність. Тоді ж для стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії Національна рада заснувала премію «Телетріумф», яка згодом стала найавторитетнішою відзнакою для телевізійників.
Ось ці ідеї, ці проєкти Бориса Холода, які перетворилися в реалізовані справи, ми згадуємо сьогодні, в цей поважний ювілейний день!
Від імені Національної ради, її численного колективу висловлюємо Вам, Борисе Івановичу, подяку за спільну працю, за науковий і новаторський підхід до реалізації всіх ідей і проєктів, якому Ви всіх нас навчали, за щирість, людяність і патріотизм!
Многая літа!