Анульовано ліцензії п’ятьох компаній

13.02.2020

Регуляторний орган під час засідання 13 лютого серед іншого ухвалив рішення про анулювання ліцензій низки компаній за заявами самих ліцензіатів.

Зокрема, з клопотанням про анулювання ліцензії на ефірне регіональне телевізійне мовлення до Національної ради звернулося ТОВ «ДП «Контакт-Славута», м. Славута Хмельницької обл. (логотип «КС»), за якою велося мовлення на 23 ТВК у м. Славуті та Славутському районі з обсягом мовлення – 4 години на добу, у зв’язку з припиненням діяльності.

Також анульовано три ліцензії на ефірне загальнонаціональне мовлення ТОВ «ТК «Мега», м. Київ (логотип «зображення у вигляді стилізованої літери «М» кириличної абетки»), із використанням 30 каналів й обсягом мовлення – 24 год/добу., у зв’язку з недоцільністю використання аналогового телемовлення.

Підставою для анулювання ліцензій провайдерів програмної послуги ФОП Удовік Тимур Анатолійович, м. Бровари Київської обл., ТОВ «Оптімал нет», м. Білгород-Дністровський Одеської обл., та ПП «Веб-світ» м. Бровари Київської обл., стало припинення діяльності компаній.