Адаптованих телеканалів побільшало

19.09.2011

ПІД ЧАС БРИФІНГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ 12 ТРАВНЯ 2010 РОКУ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЛАРИСА МУДРАК ПОВІДОМИЛА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ, ЩО СЬОГОДНІ УХВАЛЕНО РІШЕННЯ ПРО РОЗШИРЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ПРОГРАМ, ЗМІСТ ЯКИХ ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ ПРО ТРАНСКОРДОННЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РЕТРАНСЛЯЦІЯ ЯКИХ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ НЕ ОБМЕЖУЄТЬСЯ ЗГІДНО З Ч. 1 СТ. 42 ЗАКОНУ УКРАЇНИ „ПРО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ”.

Під час брифінгу Національної ради 12 травня 2010 року заступник голови Національної ради Лариса Мудрак повідомила представників ЗМІ, що сьогодні ухвалено рішення про розширення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

Мова йде про сім телеканалів: „Еврокино” (фільмопоказ), „Вопросы и ответы” (просвітницький канал), „Домашние животные” (природничий канал), „365 дней” (документалістика і публіцистика), „Психология 21” (науково-просвітницький телеканал), „Universal channel” (фільмопоказ дубльований російською мовою) „Sci Fi channel” (наукова фантастика дубльована російською мовою). „Зміст цих каналів відповідає чинному вітчизняному законодавству та вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення”, – сказала Лариса Мудрак.

Також було зазначено, що два іноземні телеканали вилучені з цього Переліку, це „Spice” та „Adult Channel”. Фахівцями Національної ради під час моніторингу виявлено, що серед еротичних програм цих каналів, які вітчизняне законодавство дозволяє транслювати у нічний час, трапляються порнографічні сюжети.

Прес-служба Національної ради