8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2024

Сьогодні вшановуємо подвиг мільйонів людей, які у Другій світовій війні боролися проти нацистської навали та принесли світові довгоочікувану Перемогу.

Наші діди та прадіди доклали титанічних зусиль, щоб розгромити ідеологію нацизму, що ґрунтувалася на ненависті та жорстокості. Українці виявили неймовірну хоробрість і самопожертву, заплативши мільйонами життів за звільнення Європи.

Вважається, що Друга світова почалася 1 вересня 1939 року з локального конфлікту між Німеччиною та Польською Республікою, але ми також маємо пригадати, що військові дії на території сучасної України розпочалися ще 15 березня 1939 року на землях щойно проголошеної незалежної Карпатської України, яку захопили війська Королівства Угорщина.

На жаль, сьогодні на нашій землі відбувається нова війна – росія намагається поневолити наш народ, зруйнувати нашу державність. Окупанти чинять злочини проти людяності, знищують міста та села, вбивають мирних жителів.

У роки Другої світової українці були розкидані по різних державах, але кожний з них боровся за свою Україну, зараз українці рішуче захищають спільну країну, рідну землю, даючи гідну відсіч російським загарбникам. Запеклий спротив агресору знов демонструє прагнення нашого народу до свободи, незалежності та європейських цінностей. Завдяки самовідданій праці наших медійників світ бачить реальні обличчя війни та усвідомлює, проти якого жорстокого і підступного ворога бореться Україна.

Ми переконані, що і нинішнє випробування буде здолане, а Україна здобуде остаточну перемогу над рашизмом і імперськими амбіціями рф.

Вічна слава усім полеглим Героям!

Пам’ятаємо і ніколи не забудемо!