7 вересня з 5.00 по 14.00 плануються профілактичні роботи КРРТ і припинення телерадіомовлення

28.08.2020

7 вересня з 5.00 по 14.00 на всіх об’єктах Концерну РРТ (РТПС, РТС, РРС, СТ ВКУ) буде проведено піврічне технічне обслуговування антено-фідерних систем та обладнання електроживлення, з повним відключенням станцій та відповідно припиненням телерадіомовлення у цей період. Такі заходи здійснюватимуться відповідно до графіків проведення планово-профілактичних робіт, заздалегідь затверджених телерадіокомпаніями та ТОВ «Зеонбуд». Про це інформує Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Наразі існує нагальна потреба у проведенні таких робіт, оскільки як повідомлялося раніше, обслуговування, заплановане на 18 травня, було скасовано через трансляцію  телеканалами освітнього проєкту онлайн-навчання школярів 5-11 класів під час карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, та висвітлення заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 

Керівникам телерадіоорганізацій варто врахувати час проведення профілактичних робіт при формуванні сіток мовлення на 7 вересня.