7 листопада – круглий стіл щодо запобігання в медіа дискримінації осіб за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності

02.11.2023

7 листопада в агенції Укрінформ Національна рада проведе круглий стіл на тему запобігання в медіа дискримінації осіб за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Це другий організований медіарегулятором захід у рамках проєкту «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство».

Проєкт Національної ради присвячений побудові діалогу задля розбудови безпечного і толерантного інформаційного суспільства в Україні та запобігання в медіа проявам мови ворожнечі й дискримінації осіб за різними ознаками.

В обговоренні зазначеного питання візьмуть участь представники суб’єктів у сфері медіа, громадських об’єднань та організацій, державних органів, що опікуються правами людини, представники Офісу Ради Європи в Україні. Зокрема:

  • Ольга Герасим’юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Микита Потураєв, голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики;
  • Михайло Спасов, представник Уповноваженого з додержання рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів;
  • Земфіра Кондур, керівниця проєкту «Підтримка впровадження європейських стандартів щодо боротьби з дискримінацією та прав національних меншин в Україні»;
  • Юлія Мельничук, координаторка проєкту «Підтримка впровадження європейських стандартів щодо боротьби з дискримінацією та прав національних меншин в Україні».

Дата і місце проведення заходу – 7 листопада із 14:00 до 17:00, агенція Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

Медіа, які бажають висвітлити захід, просимо акредитуватися до 6 листопада (18:00) за телефоном 278-75-75 або написавши на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.