5 жовтня Національна рада підпише меморандум про співпрацю з латвійським медіарегулятором NEPLP

03.10.2022

4 – 7 жовтня в Києві з офіційним візитом перебуває делегація латвійського медіарегулятора NEPLP. Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк та голова Національної ради з питань електронних засобів масової інформації Латвії Іварс Аболінш 5 жовтня підпишуть Меморандум про співробітництво у сфері регулювання телерадіомовлення. Після підписання меморандуму відбудеться брифінг.

Сторони відзначають, що інформаційна безпека телерадіопростору є невід’ємною складовою і надважливою умовою для забезпечення національної безпеки обох держав. Вони прагнуть забезпечити розвиток аудіовізуальної творчості та поглибити культурні зв’язки і дружні відносини учасників медіасфери обох країн.

Латвійська Республіка – одна з найактивніших європейських країн у протидії російській пропаганді, яка своїми рішеннями припинила поширення десятків російських телеканалів і сайтів, що поширювали викривлену та неправдиву інформацію про події у світі, війну в Україні, виправдовували дії росії.

Час і місце проведення заходу: 5 жовтня, 12:00.

Зала засідань Національної ради, вул. Прорізна, 2, 5 поверх, м. Київ.

Акредитація ЗМІ за телефоном 278-75-75 або на пошту presstvr@nrada.gov.ua.