4-5 липня у Мистецькому Арсеналі – «Ніч бієнале»

06.07.2012

Керівникам телерадіокомпаній України

Національна рада звертається до керівників телерадіоорганізацій України з проханням та пропозицією віднайти можливість надати інформаційну підтримку культурно-освітньому проекту Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» «Ніч бієнале», що відбудеться з 4 на 5 липня 2012 року в рамках Першого Київського бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, розмістивши в ефірі своїх телерадіокомпаній ролик відповідного змісту.

До програми проекту увійшли такі культурно-мистецькі та мистецькі заходи: екскурсії експозиціями бієнале, зустрічі з видатними представниками українського та світового мистецтва, перформанси.

ARSENALE 2012 є найзначнішою культурною подією України та увійшов до міжнародного переліку головних арт-подій світу. Його співорганізаторами є Міністерство культури України, Київська міська державна адміністрація, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал». Проект здійснюється за підтримки Президента України.

У рамках Першого Київського бієнале сучасного мистецтва вперше в Україні представлено понад 300 творів живопису, скульптури, інсталяцій. Від 100 зірок світової арт-сцени із 30 країн світу репрезентовано 402 хвилини відео-арту. 50 найактуальніших українських митців задіяні в цьому проекті.

На підставі звернення «Мистецького Арсеналу» Національна рада проаналізувала зміст роликів про цю подію і дійшла висновку, що вони відповідають вимогам соціальної реклами.

Координати розміщення теле- та радіороликів про «Ніч бієнале»: http://www.ex.ua/edit_storage/507563710563.


З повагою

Голова Володимир Манжосов