30 – 31 жовтня – експертний семінар «Впровадження Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги та стандартів Ради Європи в українське медійне законодавство»

21.10.2019

Експертний семінар

«ВПРОВАДЖЕННЯ ДИРЕКТИВИ ЄС ПРО АУДІОВІЗУАЛЬНІ МЕДІАПОСЛУГИ ТА СТАНДАРТІВ РАДИ ЄВРОПИ В УКРАЇНСЬКЕ МЕДІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО»

 У середу та четвер, 30-31 жовтня 2019 р., міжнародні та українські експерти презентують та обговорять положення Директиви Європейського Союзу про аудіовізуальні медіапослуги (Директива ЄС про АВМП) та стандарти Ради Європи у сфері медіа. Приведення українського законодавства у відповідність до положень Директиви ЄС про АВМП є зобов’язанням України згідно з Угодою про асоціацію з ЄС. Експерти представлять та пояснять ключові визначення та новели Директиви ЄС про АВМП, загальні положення щодо аудіовізуальних медіапослуг, європейські стандарти та кращі практики щодо незалежного регулятора, механізми спів- та саморегулювання, а також можливості програми «Креативна Європа» в Україні для підтримки культурного та творчого секторів. 31 жовтня будуть представлені європейські ініціативи та практики боротьби з дезінформацією, проєкт EUvsDisinfo Європейської Служби зовнішніх справ East StratCom Task Force. Семінар організовує Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення у співпраці з проєктом «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні»*.

Запрошуємо зацікавлених представників медіа, профільних державних інституцій, громадських організацій,  медіаекспертів, представників телерадіомовників та інших до участі

 Що?   Експертний семінар «Впровадження Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги та стандартів Ради Європи в українське медійне законодавство»

Коли?   30-31 жовтня 2019 року, 09:30 – 17:30. Реєстрація з 09:00

Де?   м. Київ

Учасники:

 • Ольга Герсимюк, перша заступниця голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення
 • Євгенія Кравчук, Заступниця Голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
 • Микита Потураєв, Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
 • Анніка Вайдеманн (Annika Weidemann), Заступниця Голови Представництва Європейського Союзу в Україні
 • Олена Литвиненко, Заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні
 • Ів Саломон (Eve Salomon), консультантка Ради Європи (Велика Британія)
 • Хелена Мандіч (Helena Mandić), консультантка Ради Європи (Боснія і Герцеговина)
 • Пітер Вагнер (Peter MWagner), Голова Групи підтримки України Європейської Комісії
 • Ільмар Рааг, експерт з комунікацій (Естонія)
 • Представник/ця East StratCom Task Force (TBC)
 • Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду, керівниця Національного бюро Креативна Європа в Україні.

Мови заходу: англійська та українська (із забезпеченням синхронного перекладу).

Для участі у семінарі обов’язкова попередня реєстрація до 27 жовтня 2019 р. Підтвердження участі у семінарі буде надіслане на e-mail, вказаний під час реєстрації, до 12:00 28 жовтня 2019 року.

*Проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» має на меті зміцнити роль медіа, їхню свободу та безпеку, а також суспільне мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в українському суспільстві.