28 вересня завершується прийом кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді

24.09.2018

28 вересня завершується прийом пропозицій від громадськості стосовно кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді.

У зв’язку із закінченням 29 вересня цього року терміну повноважень нинішнього складу Громадської ради (був затверджений 29 вересня 2016 року) Національна рада 2 серпня ухвалила рішення про оголошення із 29 серпня 2018 року прийому пропозицій щодо кандидатур до нового складу Громадської ради.

До дорадчого органу, що діє при регуляторі, можуть входити представники професійних недержавних неприбуткових організацій, асоціацій, які легалізовані в установленому законодавством порядку, а також авторитетні фахівці сфери, яка стосується предмету регулювання Національної ради. Право висування претендентів у члени Громадської ради реалізується громадянами через організації або шляхом самовисування в порядку, передбаченому Положенням про Громадську раду при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Членом Громадської ради від організації може бути її керівник або інший уповноважений представник. Термін повноважень Громадської ради – два роки.

Претендент у члени Громадської ради надсилає до регуляторного органу відповідну письмову заяву організації або кандидата-самовисуванця, в якій зазначаються основні напрями та досвід діяльності в інформаційній сфері.

Заяву необхідно надсилати на офіційну електронну адресу nrada@nrada.gov.ua із зазначенням теми: «Громадська рада».

Склад Громадської ради обирається на засіданні  Національної ради шляхом рейтингового голосування. Загальна кількість членів Громадської ради встановлюється рішенням Національної ради, але не може перевищувати 15 осіб.

Докладніше з основними завданнями, принципами і напрямами діяльності Громадської ради, а також з особливостями організації її роботи можна ознайомитися у Положенні про Громадську раду.

До затвердження нового складу дорадчого органу Громадська рада нинішнього складу продовжує свою роботу.