26 квітня – 30-та річниця Чорнобильської трагедії

22.04.2016

Цього року виповнюється З0 років трагічної сторінки в історії України – аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих людей, які, не шкодуючи власного життя, боролися зі страшною техногенною катастрофою, що здійняла у чисте небо невеличкого українського містечка тонни смертоносних атомів, всіх українських громадян, які постраждали від наслідків цього невидимого лиха.

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990 року та рішення голів держав СНД у вересні 2003 року, що було підтримане Генеральною асамблеєю ООН у грудні 2003 року, День Чорнобильської трагедії відзначається 26 квітня з метою застереження ядерних катастроф, згуртування населення на боротьбу за екологічну безпеку.

Національна рада  переконана, що кожен вітчизняний мовник цього квітневого дня 2016 року не омине тем, присвячених подіям тих, тепер уже далеких днів 30-річної давнини, які багато хто з нас пам’ятає з надзвичайною чіткістю.

Зі свого боку регулятор просить керівників телерадіоорганізацій з належною шаною відзначити цю 30-річну дату, транслюючи тематичні передачі відповідного змісту та висвітлюючи заходи із відзначення Чорнобильської трагедії.