26 квітня 2012 року відбудеться друге засідання Міжвідомчої робочої групи з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров’ю.

27.04.2012

Основне питання, яке буде винесене на розгляд членів робочої групи, стосуватиметься наукового дослідження, здійсненого Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Науковці цього інституту представлять якісні результати проведених досліджень про уявлення батьків дітей різного віку щодо ризиків (потенційних небезпек) перегляду дітьми сучасної телепродукції.

Нагадаємо, рішення про формування Міжвідомчої робочої групи було ухвалено за підсумками роботи круглого столу з питань дитячого телерадіомовлення та захисту дітей від негативної інформації, який був проведений Національною радою у грудні минулого року. Перше засідання робочої групи відбулося 19 березня 2012 року.


Місце проведення: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, вул. Прорізна, 2 (5 поверх, актова зала).


Час проведення: 15:00 – 17:00


Акредитація журналістів триває до 17:30 25 квітня 2012 року.


Відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськими організаціями
Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
тел. 278-75-75
pressa@nrada.gov.ua