25 вересня розпочинається прийом заяв на конкурс на місцеве радіомовлення

27.08.2021

27 серпня в газеті «Голос України» № 162 опубліковано конкурс, у якому для потреб місцевого радіомовлення виставлено 23 FM-частоти у 13 областях України. Таким чином, з 25 вересня радіокомпанії можуть подавати заяви і претендувати на отримання нових частот.

Для  місцевих радіокомпаній запропоновано частоти у обласних центрах Запоріжжі, Тернополі. Також радіоорганізації отримають можливість мовити у таких населених пунктах, як Калинівка Вінницької області, Нікополь Дніпропетровської області, Коростишев Житомирської області, Бурштин Івано-Франківської області, Макарів Київської області, Золочів та Яворів Львівської області тощо.

Вимогами до програмної концепції мовлення передбачено, що в загальному обсязі власного мовлення не менше ніж 15% мають становити передачі місцевої тематики – інформаційного, публіцистичного, освітнього спрямування. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм «Армії FM – військове радіо» (Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України). Передачі мають вестися стовідсотково українською мовою.

Заяви на участь у конкурсі можна подавати із 25 вересня до 26 жовтня 2021 року за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Відповідно до пункту б) частини пʼятої статті 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»  підбиття підсумків конкурсу має відбутися до 24 грудня 2021 р.

Перелік частот і конкурсні умови для ознайомлення.

Нагадаємо, що з 10 вересня можна подавати заяви для участі у конкурсі на 43 канали у багатоканальній цифровій телемережі для місцевого телебачення 17-ти областей країни, із 13 вересня – на радіомовлення на 55 FM-частотах у 21 області, а з 24 вересня – на 109 FM-частот у 22 областях України.